Často kladené otázky

Za jak dlouho mi přijde e-book, když si ho dnes objednám?

E-book se odesílá automaticky poté, co je připsána jeho úhrada na účet. V případě platby kartou Vám přijde e-book nejpozději do dvou hodin. V případě platby převodem do dvou pracovních dnů.

Jak probíhá proces objednávky?

Po vyplnění vašich údajů prostřednictvím stránky s objednávkou vám přijde na e-mail, který jste zadali do objednávky, zálohová faktura.
Na faktuře je uvedeno číslo účtu a variabilní symbol, který je třeba při platbě uvést. Pokud platíte kartou, tento krok se vás netýká. Po uhrazení objednávky systém automaticky odesílá e-mail s e-bookem.

V jakém formátu mi přijde e-book?

E-book vám přijde v pdf. Pokud jsou k e-booku bonusové materiály, jsou také ve formě pdf, nebo jako hypertextový odkaz (pokud se jedná o video). Velikost jednoho souboru je do 2 Mb, proto neposílám e-book jako samostatnou přílohu, ale dostanete v e-mailu odkaz, či odkazy, kde si můžete e-book stáhnout.

Lze e-book pořídit i jako klasickou knihu?

Všechny texty, které nabízím jsou zatím pouze v elektronické podobě, pokud u nich není výslovně uvedeno, že lze zakoupit i v podobě tištěné.

Zaplatila jsem a nic mi nepřišlo.

E-book se odesílá automaticky ihned poté, co je připsána jeho úhrada na účet. V případě platby kartou Vám přijde e-book nejpozději do dvou hodin. V případě platby převodem do dvou pracovních dnů.
Pokud vám e-book nepřišel ani po té, nenašli jste ho ani ve SPAMu, ani v hromadné, či promo složce, neprodleně mne prosím kontaktujte na info@lenkabartkova.cz
Zkontroluji systém a pošlu Vám ho ze svého osobního e-mailu: lenka.bartkova70@gmail.com.

Objednávku jsem si rozmyslela, jak ji mám zrušit?

Budu ráda, když mi napíšete, že chcete objednávku zrušit. Nemusíte psát důvod proč. I když tak neučiníte, bude vaše objednávka automaticky smazána den poté, co vám přijde upomínka ohledně splatnosti. Váš e-mail zůstane v systému a občas vám pošlu odkaz na nový článek z mého blogu. V každém e-mailu, který ode mne obdržíte je dole tlačítko s možností se z tohoto odběru odhlásit. Po odhlášení se pak smažou všechna data spojená s vaší osobou.

Jak mám zaplatit, když jsem ze Slovenska?

Nejjednodušší je úhrada kartou. Tam budete postupovat stejně jako při platbě na Slovensku. Pokud se rozhodnete pro platební převod dostanete v e-mailu, který Vám přijde spolu se zálohovou fakturou údaje pro platbu.
Při platbě do ČR potřebujete standardně tyto údaje:
IBAN: CZ7720100000002801659306
SWIFT(BIC): FIOBCZPPXXX
Název účtu příjemce: Ing. Lenka Bartková
Adresa účtu příjemce: Čeladná 584, 73912 Čeladná
Země příjemce: Česká republika
Variabilní symbol: je uveden na faktuře i v e-mailu.

Spletla jsem některé údaje v objednávce, jak to mám opravit?

Pokud jste zjistili, že jste na objednávce vyplnili některý údaj nesprávně, můžete zadat objednávku znovu. Pokud mi napíšete e-mail na info@lenkabartkova.cz, vymažu nesprávnou objednávku ručně ze systému.
Pokud mi to psát nechcete, přijde Vám na původní neuhrazenou objednávku upomínka a jeden den po této upomínce se vaše objednávka automaticky smaže. Z neuhrazených objednávek vám nevzniká žádná povinnost. Každý má právo si nákup rozmyslet.

Chci změnit způsob platby, jde to i po vystavení faktury?

Změna lze provést pouze v případě, že jste zadali způsob úhrady převodem a rozhodli jste se platit kartou. V každém e-mailu je odkaz na platební bránu, kde je možno tuto úhradu provést. V případě, že jste zadali platbu kartou, ale úhrada z nějakého důvodu neproběhla, můžete uhradit bankovním převodem. Číslo účtu je taktéž uvedeno v každém e-mailu i na faktuře.

Co když zjistím, že e-book nesplnil má očekávání?

Pokud zjistíte, že e-book nesplnil vaše očekávání, můžete do 14 dní požádat o vrácení peněz. V obchodních podmínkách, které naleznete v zápatí mého webu, je popsán celý postup této transakce, včetně odkazu na formulář, který je třeba vyplnit a poslat mi na e-mail.

Chci, aby faktura šla na moji firmu, co musím vyplnit?

Na objednávkovém formuláři je možnost zadat údaje firmy, na konci formuláře.
Tyto údaje pak bude obsahovat i vaše faktura. V případě, že jste ze Slovenska a chcete fakturu na firmu, je nutno uvést nejen IČ, ale také IČ DPH.
Pokud nejste plátce DPH a nakupujete na firmu elektronický produkt z EU, stáváte se automaticky identifikovaným plátcem. To znamená, že vám vzniká povinnost registrace k DPH jako identifikovaný plátce a uhrazení DPH ve výši sazby, kterou vaše republika na tento produkt má.