Pomáhám ženám, vidět svět krásnější. Vidět, co jsou jejich skutečné potřeby a co jsou jen náhražky.

Jsem lektor a kouč.

Jmenuji se Lenka Bartková

Když se ráno vzbudím, je mi krásně, když si uvědomím, že jako člověk mám tu úžasnou možnost, změnit jakoukoliv vlastní myšlenku a tím vytvářet svůj vlastní život.

Mám milující rodinu. Přátele, kteří mě podporují ve všem, co dělám. Pevné zdraví,
i když jsem občas rebel, co se týče stravy a pohybu. Dostatek peněz, abych dopřála sobě i své rodině to, co zrovna potřebuje. Práce, která mě živí, je součástí mého seznamu věcí, které mi přinášejí radost. 

Vím, že všechno, co se v mém životě děje, je výsledkem mých vlastních myšlenkových procesů a že mohu cokoli, kdykoli změnit.

Užívám si ten pocit, že jsem vlastním tvůrcem svého života

Chvíli trvalo, než jsem to pochopila

Propadala jsem mnohokrát beznaději a pocitu, že život není spravedlivý. Když jsem si myslela, že nemůžu mít děti, když mi nevycházely vztahy, když jsem si myslela, že jako žena nemůžu vydělat dostatek peněz. Rok jsem bojovala se zdravotními problémy, které se zdály neřešitelné.

Začínala jsem znovu a znovu. Pokaždé bez peněz, bez bytu, bez partnera a 
s šíleným strachem, že nebudu moci podpořit svou dceru v tom, co dělá.

Měla jsem pocit, že jsem ztracená, že nevím, kdo jsem. Svázaná konvencemi,
s obavami, jestli se chovám správně.

Nosila jsem masku spokojené a vyrovnané, silné ženy, protože se to očekávalo. Protože já jsem si myslela, že se to očekává.

Pak nastal čas, změnit své vlastní myšlenky

Po posledním rozchodu s partnerem jsem se rozhodla, že budu žít sama. Potřebovala jsem čas na to, abych se znovu našla. Bylo to bouřlivé období plné punku. Bourala jsem postupně všechny hradby, které jsem kolem sebe měla, bez ohledu na to, jestli mě chrání nebo ne. Musela jsem zjistit, kdo jsem. Musela jsem se vrátit zpět a začít znovu. Otevřela jsem své srdce a pustila kontrolu. 

Hledala jsem souvislosti mezi událostmi, které se mi děly a tím, jak jsem v tom období přemýšlela. Bylo to neuvěřitelné poznání.

Nepřijala jsem, že nebudu mít děti. Rozhodla jsem se, že tomu nebudu věřit. A mám nádhernou dceru. Přivolala jsem si ji přesně takovou, jaká dnes je. 

Zjistila jsem, že se mi splnilo všechno, co jsem si přála. Jen jsem to někdy neformulovala přesně. Nebyla jsem si stále jistá, jestli to je funguje.

Tak jsem se rozhodla to otestovat. Měla jsem jít zrovna na operaci oka, protože nebylo podle lékařů jiné možnosti. Řekla jsem si dost. Přestaň už konečně myslet na způsob, jakým se to dá vyléčit a prostě přijmi to, že jsi zdravá. Vyšlo to. Do týdne bylo po problému.

Začala jsem dělat pořádek ve vlastní hlavě

Vyhodila jsem postupně všechny myšlenky, které mi říkaly, že sama nemohu vydělat dost peněz.

A povedlo se. Měla jsem jich najednou tolik, že jsem si mohla dovolit, nejen podporovat dceru na stáži ve Španělsku, ale jezdit za ní téměř každý měsíc.

Mohla jsem si koupit, co jsem chtěla. Konečně jsem byla sama sobě jedinou autoritou.

Zkusila jsem to znovu

Vyhodila jsem myšlenky, které mi říkaly, že je lepší být sám.

Nahradila jsem je myšlenkou, že existuje člověk, který mě bude akceptovat přesně takovou jaká jsem, že se nebudu měnit nikdy a kvůli nikomu. 

A on se objevil, i když jsem ho nečekala. Doplnil v mém životě mezery, o nichž jsem do té doby neměla tušení.

Jsem lektor a kouč

Pomáhám ženám, vidět svět krásnější. Vidět, co jsou jejich skutečné potřeby a co jsou jen náhražky.

Mé kurzy jsou zaměřeny na osobní rozvoj. Na uvědomění si sebe sama. 

Jsem autorkou vlastní koučovací metody

7 šťastných čtyřlístků,

na kterou jsem získala ochrannou známku.

Začíná to SEBELÁSKOU a pokračuje SEBEVĚDOMÍM >>

Dva kurzy za cenu jednoho

Reference

S Lenkou jsme pracovali celé 2 roky. Výborné 2 roky, které mi pomohly uspořádat priority. Díky tomu jsem mohl učinit spoustu rozhodnutí, kterých dnes nelituji. 

Martin Chalupecký

podnikatel

Oceňuji vysokou profesionalitu, odbornost a zkušenosti v oblasti komunikace. Zvláště v přístupu k řešení zcela nestandardních situací, zviditelnění společnosti na trhu a v podpoře prostřednictvím nejmodernějších marketingových nástrojů.

Ing.Hana Šmejkalová

Výkonná ředitelka, East Bohemian Airport, a.s.

Milá Leni,

jsem vděčná za to, že jsem se mohla zúčastnit tvého semináře. Závěrečné meditace, které jsem zatím nezkoušela, mě posunuly dál. Tvůj seminář mě obohatil např. i v tom, jak jednat asertivně s rodiči dětí v MŠ.

Jana Pospíšilová 

Učitelka MŠ Milonice

Prezentace mého Ega :)

Již více než 27 let pracuji jako lektor a kouč.

Zaměřuji svou pozornost na to, jak způsob našeho myšlení ovlivňuje naše vztahy i nás samotné.

Přednášela jsem 11 let na Univerzitě Palackého v Olomouci, získala jsem akreditaci ministerstva školství pro vzdělávání dospělých, dělala jsem průzkumy veřejného mínění i poradce pro komunikaci s veřejností.

Vyzkoušela jsem si práci ředitele, i práci ve středním managementu. 

Mám poměrně dobrou znalost v oblasti psychologie, filozofie, sociologie, marketingu a managementu.

V současné době studuji obor arteterapie na Akademii Alternativa.

Lenka-bartkova-kontakt

Díky mé vášni, hledat v komunikaci více než slova a gesta, jsem pomohla téměř 3000 klientům v osobních i skupinových sezeních, manažerům větších i menších společností, studentům vysokých škol.

Přináší mi radost sledovat, jak změna způsobu myšlení pomáhá mým klientům vážit si sama sebe, chápat své rodiče, nechat prostor svým dětem, objevit plnou důvěru k partnerovi a získat znovu pocit lásky a bezpečí.

...Tahle reference mě rozbrečela. Lidé, kteří mají sami těžký osud, dokáží pohladit nejlépe...

No co? Já jen koukám, jestli jste to vážně přečetli až sem :)

Už to tu vypadá jako moje osobní album.