Inspiruji ženy k poznání sebe samých.

Spojuji je s jejich vnitřním hlasem.

Jsem lektor, mentor a kouč.

Inspiruji ženy k poznání sebe samých.

Spojuji je s jejich vnitřním hlasem.

Jsem lektor, mentor a kouč.

Dovednost nahlížet na lidi, jako na jedinečné a autentické bytosti, jsem získala při práci na manažerských pozicích v českých i nadnárodních společnostech.

Má zkušenost v pozici poradce pro komunikaci s veřejností a při organizaci průzkumů veřejného mínění, mi umožnila vnímat odlišnost mezi tím, co my lidé chceme a co sdělujeme, či žijeme.

Díky 11 letému působení na Univerzitě Palackého v Olomouci, jsem se naučila připouštět všechny možnosti, při hledání odpovědí na otázky, které řešíme.

Navzdory mé vášni v oblasti psychologie, filozofie a sociologie se považuji za mentálně zdravou. 

Všechny mé zkušenosti úročím jako lektorka, mentorka a koučka, což s láskou dělám již 29 let.

S Lenkou se znám již pár let a každa její konzultace mi otevřela oči, nastavila zrcadlo, nebo alespoň nabídla jiný pohled. Ne vždy to bylo příjemné posezení u kávy, došlo i na slzy a náročná témata. Ale to je to, co mě posunulo vpřed. Děkuji za profesionální podporu a jiný úhel pohledu.
Mgr. Barbora KristováManažerka
0
let praxe
0
žen si přišlo pro inspiraci
0
hodin v pozici lektora
0
žen v on-line kurzech
0
žen četlo mé e-booky

Sebepoznání mi umožnilo žít svobodný život

Jsem minimalista. Žiju v horách na kraji lesa se svým mužem a kocourem. Mám milující rodinu. Přátele, kteří mě podporují ve všem, co dělám. Pevné zdraví, i když jsem občas rebel, co se týče stravy a pohybu. Dostatek peněz, abych dopřála sobě i své rodině to, co zrovna potřebuje. Práce, která mě živí, je součástí mého seznamu věcí, které mi přinášejí radost

Vím, že všechno, co se v mém životě děje, je výsledkem mých vlastních myšlenek a že je mohu kdykoliv změnit.

Užívám si ten pocit, že jsem tvůrcem svého života

Propadala jsem mnohokrát beznaději a pocitu, že život není spravedlivý. Když jsem si myslela, že nemůžu mít děti, když mi nevycházely vztahy, když jsem si myslela, že jako žena nemůžu vydělat dostatek peněz.

Rok jsem bojovala se zdravotními problémy, které se zdály neřešitelné.

Začínala jsem znovu a znovu.

Pokaždé bez peněz, bez střechy nad hlavou, bez partnera a s šíleným strachem, že nebudu moci podpořit svou dceru v tom, co dělá.

Měla jsem pocit, že jsem ztracená, že nevím, kdo jsem. Svázaná konvencemi, s obavami, jestli se chovám správně. Nosila jsem masku spokojené a vyrovnané, silné ženy, protože se to očekávalo. Protože já jsem si myslela, že se to očekává.

Když jsem narazila sama na sebe, začala transformace 

Po posledním rozchodu s partnerem jsem se rozhodla, že budu žít sama. Potřebovala jsem čas na to, abych se znovu našla.

Bylo to bouřlivé období plné punku. Bourala jsem postupně všechny hradby, které jsem kolem sebe měla, bez ohledu na to, jestli mě chrání nebo ne.

Musela jsem zjistit, kdo jsem. Musela jsem se vrátit zpět a začít znovu. Otevřela jsem své srdce a pustila kontrolu.

Hledala jsem souvislosti mezi událostmi, které se mi děly a tím, jak jsem v tom období přemýšlela. Bylo to neuvěřitelné poznání. 

Konečně mi došlo, že lásku, zdraví i peníze si můžu dovolit, když...

něco změním ve své hlavě.

Už ve svých devatenácti letech jsem se rozhodla nevěřit lékařským prognózám, že nebudu mít děti. A mám nádhernou dceru. Přivolala jsem si ji přesně takovou, jaká dnes je.

Při náhledu na svou minulost jsem zjistila, že se mi vlastně splnilo všechno, co jsem si přála. Jen jsem to někdy neformulovala přesně. Když jsem měla jít na operaci oka, protože to vypadalo, že není jiné možnosti, řekla jsem si dost!

"Přestaň už konečně myslet na způsob, jakým se to dá vyléčit a prostě přijmi to, že jsi zdravá!" Zní to neuvěřitelně, ale vyšlo to. Do týdne bylo po problému.

Začala jsem postupně měnit všechny myšlenky, které mi říkaly, že sama nemohu vydělat dost peněz. A povedlo se. Měla jsem jich najednou tolik, že jsem si mohla dovolit, nejen podporovat dceru na stáži ve Španělsku, ale jezdit za ní téměř každý měsíc.

Mohla jsem si koupit, co jsem chtěla. Konečně jsem byla sama sobě jedinou autoritou.

Začala jsem znovu

Připustila jsem myšlenku, že existuje člověk, který mě bude akceptovat přesně takovou jaká jsem, že se nebudu měnit nikdy a kvůli nikomu. 

A on se objevil, i když jsem ho nečekala. Doplnil v mém životě mezery, o nichž jsem do té doby neměla tušení.

Splnilo se mi úplně všechno, co jsem chtěla.

Není to složité, stačí dovolit si věřit sám sobě a nechat se vést.

A tím se od té doby řídím. Nechávám se vést svými pocity a vnitřním hlasem. 

Našla jsem smysl svého života a sdílím ho se svým mužem. 

Inspiruji ostatní díky svým zkušenostem, znalostem a schopnosti vhledu, který mi byl dán. Dovolila jsem si žít svůj vlastní život.

Jsem lektor, mentor a kouč

Pomáhám lidem dosáhnout toho, co potřebují k nalezení radosti, skrze jejich vlastní příběhy.