Obrazy k podpoře tvého já

Více informací o každém obrazu najdeš kliknutím na jeho název.

Poštovné je uvedeno vždy v popisu. Obrazy od 2500 Kč mají poštovné zdarma. Platit lze převodem i kartou.

Hotově pouze při osobním odběru. Dodávka je do 7 pracovních dnů.

Někdy je třeba probudit své vnitřní zvíře, aby tě doprovázelo na tvé cestě a pomohlo ti uchránit hranice tvého vnitřního světa. Neboj se ukázat, kdo doopravdy jsi, protože jen tak můžeš být šťastná. Nechť ti obraz připomíná, že nikdo nemůže převzít moc nad tvým životem. Je jen ve tvých rukou.
Flow je stav, kdy jsi natolik propojená sama se sebou i se vším, co tě obklopuje, že nevnímáš čas. Vlastně je to jediný okamžik, kdy vnímáš, že nic jako čas neexistuje. Nechť ti obraz připomíná, že nic není důležitějšího než ty sama. Jen když jsi sama sebou, skutečně žiješ.
Tvá intuice je stále s tebou. A neustále k tobě promlouvá. Naslouchej jí, ať se mohou dít zázraky i tobě. Je to jediný hlas, který ti nikdy nebude lhát. Bez ohledu na to, zda se ti jeho pravda líbí, nebo ne. Nechť ti obraz připomene, že si můžeš dovolit, poslouchat svůj vnitřní hlas.
Stejně jako je delfín schopen žít ve dvou světech, dokážeš to i ty. Můžeš přijmout, že tvůj vnitřní svět je v pořádku a že svět okolo tebe odráží vše, co se děje uvnitř. Stejně jako delfín jsi intuitivní, hravá a komunikativní. Nechť ti obraz připomíná tvé dávno zapomenuté sny ať je můžeš skutečně prožít.
Pozorovala vlny a cítila, že je jejich součástí. Vnímala každou slanou kapku, která ulpěla na její tvář. Vítr si pohrával s šátkem, který si přehodila přes ramena. Zvedla hlavu k měsíci a snažila se rozpoznat jeho skvrny. Na malou chvíli měla pocit, že letí. Vznáší se nad tím vším, svobodná jako pták a nic ji nesvazuje, ani netrápí. Kolem měsíce se vytvořila barevná aura.  "Vidím jeho energii", pomyslí si, zrovna když vítr vyhraje svůj souboj s šátkem a odnáší ho pryč. Spojení je ztraceno. Je zpět ve svém těle. Ještě chvíli pozoruje, jak si s šátkem hrají vlny, než se moře rozhodne, vzít si ho navždy. Naposledy se ohlédne do tmy a pomyslí si, "co všechno musím nechat odletět, aby se spojení už nikdy nepřerušilo?" Nechť ti obraz připomíná, že můžeš pustit všechno, co už nepotřebuješ.
Některá rozhodnutí bývají těžká. Každým rozhodnutím totiž zabíjíme jednu z variant svých budoucností. Nejhorší však je, přešlapovat mezi nimi. Pak se ocitáš mezi světy a cítíš, že umíráš. V tom meziprostoru totiž žádná energie není. Nechť ti obraz dodá odvahu se rozhodnout. Je jedno jak, jen už to udělej, ať můžeš zase žít.
Každá změna znamená novou cestu životem. Zastav se na chvíli, ať můžeš vykročit tím správným směrem. Nenech se zmást okolím, jen ty sama uvnitř vždy víš, která cesta je ta pravá. Kudy se dnes vydáš? Nechť ti obraz připomíná, že se každý den můžeš vydat na novou cestu.
Mít se rád znamená přijetí a odpuštění. Přijetí toho, že tvůj svět je v naprostém pořádku. Odpuštění všeho, co už nepotřebuješ. Dovol si přijmout svou jedinečnost, ať mohou i ostatní vidět tvou krásu. Jaké myšlenky odpustíš a jaké přijmeš je jen na tobě. Nechť ti obraz připomíná, že se nemusíš snažit být dokonalá. Dokonalá ses už narodila.