Reference

Tvá radost i slzy jsou důvod, proč to dělám.

S Lenkou se znám již pár let a každa její konzultace mi otevřela oči, nastavila zrcadlo, nebo alespoň nabídla jiný pohled. Ne vždy to bylo příjemné posezení u kávy, došlo i na slzy a náročná témata. Ale to je to, co mě posunulo vpřed. Děkuji za profesionální podporu a jiný úhel pohledu.
Mgr. Barbora KristováManažerka
Oceňuji vysokou profesionalitu, odbornost a zkušenosti v oblasti komunikace. Zvláště v přístupu k řešení zcela nestandardních situací, zviditelnění společnosti na trhu a v podpoře prostřednictvím nejmodernějších marketingových nástrojů.
Ing.Hana ŠmejkalováVýkonná ředitelka, East Bohemian Airport, a.s.
Kurz Sebepoznáním k sebelásce mi prišiel veľmi vhod, keďže sa už nejaký čas venujem vzťahu so sebou. V niektorých oblastiach mi potvrdil, že idem tým správnym smerom - smerom k sebe a zažila som v ňom aj kopec nových AHA momentov, ktoré stojí za to si osvojiť na ceste k sebe. Môžem odporúčať všetkým, ktorí túžia po harmónii so sebou aj s inými. Kurz trvá síce 7 dní, ale to neznamená, že všetko po 7 dňoch skončí. Práve naopak. Cesta k sebe sa ešte len začína. Ja na nej určite pokračujem.
Martina Matejová
V Lenčině e-booku Jak k sobě přitáhnout partnera jsem se nejen zasmála, ale také mi pomohl otevřít pro mě neznáme dveře a to je Zrcadlení. Do této chvíle mě nenapadlo, že vztah může být mým zrcadlem. Pokud se však podívám klíčovou dírkou do mých minulých vztahů, tak myslím, že mi to pomůže najít odpovědi na mé nezodpovězené otázky. Byl to pro mě takový rychlý refresh toho důležitého, jak se nad věcmi zase pozastavit a srovnat. Děkuji Ti a vřele všem doporučuji.
Mgr. Lenka KišováManažerka Allianz
Jsem královna! Tohle připomenutí občas potřebuje, myslím, každá žena. A Lenky Léčivá meditace královny vás nechá dosednout na trůn a nasadí vám královskou korunu. Meditace je moc zajímavá a plná nejrůznějších podnětů. Můžete jí poslouchat stále dokola a určitě vás neomrzí, protože pokaždé v ní najdete něco nového.
Alena PalasováAutorka projektu Pilates a jóga s citem alenapalasova.cz
Už delší dobu jsem si potřebovala utřídit myšlenky a dát jim nějaký směr. Obrátila jsem se proto na Lenku, která mi mimo jiné dodala odvahu se toho nového směru nebát.
Mgr. Hana MajarováTrenérka lukostřelby
S Lenkou jsme pracovali celé 2 roky. Výborné 2 roky, které mi pomohly uspořádat priority. Díky tomu jsem mohl učinit spoustu rozhodnutí, kterých dnes nelituji. 
Mgr. Martin ChalupeckýPodnikatel
Milá Leni, jsem vděčná za to, že jsem se mohla zúčastnit tvého semináře. Závěrečné meditace, které jsem zatím nezkoušela, mě posunuly dál. Tvůj seminář mě obohatil např. i v tom, jak jednat asertivně s rodiči dětí v MŠ.
Jana PospíšilováUčitelka MŠ Milonice
Kurz Sebepoznáním k sebelásce nezabírá spoustu času, ale zároveň obsahuje vše podstatné. Já sama se snažím na těchto oblastech svého vnímání pracovat, ale kurz mi dal jakési ucelení, tak abych nezanedbala žádnou z nich. Nejvíce podstatný pro mě byl 3. klíč, protože jsem pořád řešila jak vypadám, co si o mě myslí ostatní a nikdy jsem se sebou nebyla doopravdy spokojená a sebejistá. Od toho se potom odvíjela i nespokojenost v těch ostatních oblastech. Teď se s vnímáním a přijetím sebe peru každý den a myslím si, že je to lepší a lepší. A vím, že bude. Takže já moc děkuji za kurz, pro mě byl určitě přínosný a pevně věřím, že každá ze zúčastněných si v něm něco našla.
Dana Krejčová
Řeším obtížnou životní situaci a nevím, kam mě zavede. V meditacích moc nejedu, ale Léčivá meditace královny mě něčím přitáhla a nelituji. Dodala mi sílu zvědomit si, co vlastně chci a začít s tím pracovat. Dala mi pocítit, že jsem tvůrkyní svého světa a že nemusím být vlečená okolnostmi a bezmocná. Doporučuji.
Lenka VoštováAutorka projektu S dětmi ven bez obav

Jak objevit svůj potenciál, je téma v mých motivačních kurzech pro nezaměstnané.

Pomáhám ženám, vidět svět krásnější. Vidět, co jsou jejich skutečné potřeby a co jsou jen náhražky.

Jsem lektor, mentor a kouč.

Zjisti, co ti může nabídnout arteterapie. Jedna z metod se kterou pracuji.

Vyzkoušej si jedno zadání i s výkladem zcela zdarma.