Sebe-poznáním k sebe-lásce

Intenzivní on-line program pro ženy, které chtějí nalézt odpovědi na otázku,

"co mi brání, mít se ráda?

7 týdnů k umění - naslouchat vnitřnímu hlasu

"Chtěla jsem, ať jsou šťastní, obětovala jsem toho tolik a výsledek? Pořád jsem ta nejhorší! Nikoho ani nenapadne, že by mi poděkoval!"

No, možná jsem to trochu přehnala, ale popravdě, neproběhly ti podobné myšlenky někdy hlavou?

Už dávno víš, že sebeláska je klíčem k pohodě, smysluplným vztahům, sebevědomí i hojnosti, jen si říkáš, jak to mám udělat?

Jak se mám mít ráda?

Víš, že máš svůj vnitřní hlas, který ti poradí pokaždé, když si nevíš rady, jen máš pocit, že ho neslyšíš?

Jak by se ti líbilo,

vždy vědět, jak se správně rozhodnout, neřešit každé ráno jak vypadáš, přestat pochybovat o tom, jestli jsi dost dobrá, jednoduše přijmout sama sebe takovou, jaká jsi?

Přestaň už odkládat to, co bys dělala ráda, na jindy.

Dovol si začít myslet na sebe bez pocitu viny.

Sedm klíčů k tvému srdci

Připravila jsem pro tebe na každý týden jeden klíč, který ti pomůže znovu najít tvou lásku k sobě.

 • První klíč - PROZŘENÍ Kdo jsem a kde se nacházím?
 • Druhý klíč - POCHOPENÍ Objevuji, co mi brání, mít se ráda
 • Třetí klíč - PŘIJETÍ Proč o sobě pochybuji?
 • Čtvrtý klíč - POZORNOST Zaměřuji pozornost na svůj vnitřní zdroj
 • Pátý klíč - UKOTVENÍ Jak mluví můj vnitřní hlas?
 • Šestý klíč - VNITŘNÍ HLAS Naslouchám svým pocitům
 • Sedmý klíč - UZDRAVENÍ Sebeláska uzdravuje moje tělo i mysl

Začni hned variantou - Vlastní tempo, nebo se přidej do Skupiny 31.5.2021

 • 7 týdnů
  Kurz trvá sedm týdnů.
 • 7 klíčů
  Každý týden objevíš jeden klíč, který ti pomůže odemknout bránu sebepoznání. Jeden klíč k sebelásce.
 • 30 minut denně
  Jednotlivé zámky, které budeme odmykat ti zaberou zhruba 30 minut.
 • Dárky
  Mám pro tebe připravených 7 dárků v podobě relaxačních cvičení, meditace, či návodů na to, jak nahlédnout do vlastního nevědomí.
 • On-line poradna
  V rámci programu poskytuji on-line konzultace zdarma

Kurz sebepoznáním k sebelásce již absolvovalo

0
žen
Zdravím a děkuji za kurz. Musím říct, že některé klíče byly opravdu výživné a hutné a zabývala jsem se jimi třeba 2 dny a jiné jsem měla již pěkně zpracované, a tak jsem dala prostor těm problematičtějším. Lenko, děkuji, kurz mi přijde moc fajn a každý si v něm prostě najde to, co potřebuje a co je přínosné pro něj. Děkuji.
Lenka Vondrusová Dikunová

Jak budeme sebelásku objevovat?

Pootevřením dveří do svého nevědomí, budeš mít možnost vidět, co tě blokuje v tom, mít se ráda.

Klíče jsou koncipovány tak, abys každý týden objevila nějaké nové poznání o sobě samé. 

Metody, se kterými budeme pracovat:

 • Sebeanalýza
 • Sebereflexe
 • Vizualizace
 • Zaměření pozornosti
 • Zpětná vazba
 • Vnitřní motivace
 • Všímavost (mindfulness)

Zpětná vazba:

V rámci programu je vytvořena uzavřená facebooková skupina.

Zde budeš mít prostor pro sdílení, dotazy a podporu na tvé cestě.

Po celou dobu 7 týdnů jsem ti k dispozici. Můžeš se ptát na cokoliv formou on-line poradny, e-mailu, či dotazu ve skupině.

Připravila jsem pro tebe videa, ve kterých tě navedu na tvou cestu. Pracovní listy, díky nimž si můžeš své myšlenky poznamenat a sama objevit tajemství, které se v nich skrývá. Otázky, které tě navedou k odpovědím, které hledáš. Arteterapeutická cvičení - pro zviditelnění toho, co ti říká tvé já. Animace pro pochopení, některých záhad naší mysli. Dárky v podobě cvičení, imaginace, návodů na vizualizaci, či meditace. Dotkneme se filozofie feng-shuipsychosomatiky. Ukážeme si tři stupně všímavosti a naučíme se s ní pracovat.

Učím ženy naslouchat vnitřnímu hlasu.

Dodávám jim odvahu k tomu, začít vytvářet nový svět. Svůj svět, podle svých vlastních pravidel. Ukazuji jim cestu k jejich vlastnímu zdroji sebelásky a sebepoznání.

Lenka Bartková - mentor, lektor a kouč

"Pochopila jsem, že mohu mít ráda sama sebe, pokud si přiznám, kdo opravdu jsem."

Přednášela jsem na univerzitě a pracovala na vysokých manažerských postech. 

Procestovala jsem téměř všechny kontinenty a navštívila spoustu různých kultur. Zažila jsem okamžiky, kdy jsme neměli na jídlo i období velké hojnosti. Nakonec jsem došla k jedinému závěru:

Nejsou to peníze, místa, nebo majetek, co definuje etapy mého života. Přelety mezi pomyslnými dimenzemi života neurčuje ztráta, či potřeba něčeho hmotného. Jsou to vztahy. Vztahy jsou to, co definuje náš život. A vztah není nic jiného, než obraz nás samotných.

"Mé okolí odráží můj vztah k sobě. Je mým dokonalým zrcadlem ve všech oblastech mého bytí."

S Lenkou se znám již pár let a každá její konzultace mi otevřela oči, nastavila zrcadlo, nebo alespoň nabídla jiný pohled. Ne vždy to bylo příjemné posezení u kávy, došlo i na slzy a náročná témata. Ale to je to, co mě posunulo vpřed. Děkuji za profesionální podporu a jiný úhel pohledu.
Mgr. Barbora KristováManažerka

Na co zaměříš pozornost?

 • Proč dávat na první místo sebe.
 • Jaké tvé vlastní myšlenky ti brání mít se ráda a jak je změnit.
 • Jak si všímat si svých pocitů a nechat se jimi vést.
 • Proč je nemoc jen nedostatek sebelásky a jak se zbavit stresu.
 • Jaké je tajemství harmonie a jak slyšet svůj vnitřní hlas.

Navíc dostaneš velkou dávku podpory nejen ode mne, ale i od dalších žen, které jdou stejnou cestou.

Leni, děkuji za kurz, cítila jsem se v něm velice příjemně. Nejsem zrovna nováček, takže se spoustou věcí už jsem se potkala, ale s Tebou jsem i v těch známých objevila něco dalšího, co tam do té doby ještě nebylo. Připadala jsem si, jako když jdu s kamarádkou na procházku, plkáme o všem možném, koukáme kolem sebe a přitom, jen tak mimochodem.......jé, hele vidíš to?
Jsi dobrý průvodce, umíš nabízet a nikoho, přitom, nikam nestrkat. Díky i za třešničky na dortíku, tedy za dárky, Léčba láskou se trefila u mě, naprosto přesně, do momentu, kdy jsem se vrátila z práce ve stavu, jako kdybych právě vypadla z odšťavňovače. Řekla jsem si, že jen tak nakouknu do Klíče, o čem se vede řeč, abych si odpočinula a upoutala mě kresbička tančící panenky se sluchátky na uších. Tak jsem se přidala, vypnula jsem sebe, zapnula Dárek....a na konci jsem vstala vykoupaná. 😊
Lenka Labudková

Co konkrétně se změní? 

 • Budeš se umět lépe rozhodovat.
 • Nebudeš se na sebe mračit do zrcadla.
 • Nebudeš pochybovat o tom, jestli jsi dost dobrá.
 • Naučíš se vnímat svůj vnitřní hlas.
 • Ve tvém životě bude méně stresu.
 • Najdeš způsob jak dělat věci, které tě baví a budeš mít na ně čas.

Znáš ten pocit, když se díváš na své staré fotky a říkáš si, „vždyť jsem byla docela hezká, vždyť se mi tenkrát podařilo mnoho věcí, proč jsem to tenkrát neviděla?“ Nemusíš se dívat do minulosti, abys viděla svou sílu a krásu. Naučíš se, vidět ji tady a teď.

Obsah kurzu a jeho částí

1. klíč: PROZŘENÍ - Kdo jsem a kde se nacházím 


V prvním klíči budeme objevovat odpověď na otázku, kdo jsem a kde se ve svém vlastním životě nacházím. Nastavíš si nový směr své cesty - takový, který souzní s tvým vnitřním hlasem. Na závěr týdne si prostřednictvím imaginace otevřeš dvířka skříňky zvané nevědomí.

Pomůcky: Tři úkoly včetně podpůrných pracovních listů. Dárek na uvítanou - video - řízená imaginace - pohled do tvého nevědomí. Instruktážní videa. On-line konzultace.

2. klíč: POCHOPENÍ - Objevuji myšlenky, které mi brání mít se ráda


V druhém klíči se podíváš jak naše představy řídí náš život. Na pravdy, které možná vůbec nejsou tvoje. Začneš je měnit. Nahradíš program "Nejsem dost dobrá" za nový. Za svůj vlastní. Podíváme se na myšlenky, které ti brání mít se ráda. Vyzkoušíš si, jak se skrze tvé smysly ukládají "negativní i pozitivní programy" do tvé mysli.

Pomůcky: Animace, video a pracovní listy. Dárek - on-line konzultace k výsledkům arteterapeutického cvičení, které je součástí klíče.

3. klíč: PŘIJETÍ - Proč o sobě pochybuji


Třetí klíč je zaměřen na vnímání svého těla a postoje k sobě samé. Zaměříme se na otázku, proč pochybuji o své dokonalosti a jak to změnit. To, co si myslíme o svém těle, nás ovlivňuje. Náš mozek nerozezná realitu od představy. Vytvoříš si novou zkušenost o sobě samé.

Pomůcky: Animace k pracovním listům. Výzva s návodem k získání vlastní, nové zkušenosti. Dárek: Jak vnímám své jméno?

4. klíč: POZORNOST - Jak na mne působí a co o mne vypovídají věci kolem mne? 


Čtvrtý klíč otevírá prostor k sebelásce prostřednictvím věcí, které tě obklopují. Uklidíme si myšlenky v naší hlavě. Vyhodíme staré, abychom vytvořili prostor pro nové. Zaměříme se na to, čemu věnujeme vlastně pozornost a jak s tím pracovat.

Pomůcky: Pracovní listy a podrobný návod jak vytvořit nástěnku vizí. Dárek: Video s návodem, jak najít odpovědi, které nosíš v sobě.

5. klíč: UKOTVENÍ - Harmonie jako zdroj sebelásky 


Ukotvení, harmonie, klid, nebo zdroj energie, která ti pomáhá být sama sebou. Pátým klíčem odemkneš kousek dalšího tajemství sebe samé. Najdeš zdroj své rovnováhy. Seznámíš se se svým vnitřním hlasem.

Pomůcky: Pracovní listy s návodem. Dárek - tipy jak dosáhnout harmonie při běžných činnostech. Návod a audionahrávka na cvičení pro ukotvení a zvnitřnění.

6. klíč: VNITŘNÍ HLAS - Naslouchám svým pocitům


Jak rozumět svým pocitům se naučíš v šestém klíči. Vyzkoušíš si tři stupně všímavosti.

Pomůcky: Tři konkrétní návody - tři stupně všímavosti. Dárek: audionahrávka pro pohodlnější cvičení. Instruktážní video: Cesta k osvobození vede od myšlenky k myšlence.

7. klíč: UZDRAVENÍ - Sebeláska uzdravuje moje tělo i mysl 


Ukážeme si, jak naše tělo mluví. Naučíme se jeho řeči. Ukážeme si dva způsoby, jak vyřadit škodlivý stres ze svého života. Díky jednoduchému cvičení se naučíš uvolnit, pokud se do stresu přece jen dostaneš.

Pomůcky: Dva pracovní listy s návodem. Instruktážní video na autorelaxační cvičení. Dárek v podobě meditace Léčba láskou. 

Jaká je největší výhoda on-line programu?

Přístup do členské sekce programu Sebepoznáním k sebelásce ti zůstane navěky. Můžeš si zvolit své vlastní tempo, jakým budeš programem procházet a kdykoliv se k jednotlivým úkolům vracet. Pokud budu dělat v budoucnu nějaké změny, budeš mít přístup i k nim. 

Cena programu:

Varianta se skupinou:

Začínáme 31.5.2021

Cena programu je 2890 Kč (111 Eur)

Za 2890 Kč získáš:

 • 7 týdnů dobrodružné cesty do hlubin vlastního já,
 • 7 týdnů podpory na tvé cestě v rámci uzavřené FB skupiny,
 • 7 dárků navíc v podobě speciálních cvičení, motivačních videí, meditace či audionahrávek.
 • Pracovní listy ke všem podnětům, výzvám a úkolům.
 • Mou osobní podporu v podobě konzultací zdarma během programu.
 • 27 instruktážních a motivačních videí

A navíc speciální bonus: Léčivou meditaci královny v hodnotě 390 Kč.

Určena ženám, které se chtějí napojit na vlastní zdroj léčivé energie a lásky. (meditace je složena ze tří částí a trvá 22 minut)

Varianta vlastní tempo:

Do programu máš přístup hned.

Cena programu je 1445 Kč (56 Eur)

Za 1445 Kč získáš:

 • 7 týdnů dobrodružné cesty do hlubin vlastního já,
 • 7 týdnů podpory na tvé cestě v rámci uzavřené FB skupiny,
 • 7 dárků navíc v podobě speciálních cvičení, motivačních videí, meditace či audionahrávek.
 • Pracovní listy ke všem podnětům, výzvám a úkolům.
 • Mou osobní podporu v podobě jedné konzultace zdarma během programu.
 • 27 instruktážních a motivačních videí

A navíc speciální bonus: Léčivou meditaci královny v hodnotě 390 Kč.

Určena ženám, které se chtějí napojit na vlastní zdroj léčivé energie a lásky. (meditace je složena ze tří částí a trvá 22 minut)

Bonus navíc...

ON-LINE PORADNA pro variantu Skupina

 • on - line osobní konzultace
 • skupinové on-line sezení
 • reakce na dotazy e-mailem, či prostřednictvím komentářů
 • rozbory zadaných arte úkolů, či imaginací
 • Videa s reakcemi na dotazy z předchozích programů (anonymně)

Jak to vypadá, když znáš odpověď na otázku, "co by udělal člověk, který se má rád?"

Všechny odpovědi nosíš ve svém srdci. Na cestě Sebepoznáním k sebelásce si ukážeme, jak je hledat. 

Program můžeš snadno praktikovat v běžném životě

 • U počítače strávíš maximálně 30 minut denně.
 • Jednotlivé klíče i úkoly se otvírají postupně, vždy v 6:00 ráno a přístup k nim máš navždy.
 • Na dotazy odpovídám pravidelně ve skupině i v e-mailu. Jednou týdně probíhá on-line setkání ve skupině živě, kde reaguji na dotazy přímo.
 • Pracovní listy jsou vždy ve wordu i v pdf. Je na tobě, zda si je raději vytiskneš, nebo je využiješ přímo v počítači.

Jak vypadá podpora v uzavřené facebookové skupině?

Energie žen ve skupině ti dodá odvahu

Jak využiješ skupinu je pouze na tobě. Můžeš sdílet své zkušenosti, inspirovat ostatní, nebo jen tiše přihlížet. U některých úkolů, či výzev je lepší skupinový pohled než individuální. Je na tobě, zda ho využiješ. 

 

Jednou týdně se můžeš zúčastnit on-line workshopu "živě" a pokládat své otázky přímo, nebo jen pozorovat.

Jak to vypadá uvnitř programu?

 • Přehledná a intuitivní struktura
 • Stránky tě samy navedou na další kroky
 • Pracovní listy ke stažení ve wordu i pdf.
 • Videa i texty s detailním vysvětlením
 • Možnost využít jednou týdně konzultace on-line

Co píšou holky z programu?

Program obsahuje vše podstatné. Já sama se snažím na těchto oblastech svého vnímání pracovat, ale program mi dal jakési ucelení, tak abych nezanedbala žádnou z nich. Nejvíce podstatný pro mě byl 3. klíč, protože jsem pořád řešila jak vypadám, co si o mě myslí ostatní a nikdy jsem se sebou nebyla doopravdy spokojená a sebejistá. Od toho se potom odvíjela i nespokojenost v těch ostatních oblastech. Teď se s vnímáním a přijetím sebe peru každý den a myslím si, že je to lepší a lepší. A vím, že bude. Takže já moc děkuji za kurz, pro mě byl určitě přínosný a pevně věřím, že každá ze zúčastněných si v něm něco našla.
Dana Krejčová
Tento program mi prišiel veľmi vhod, keďže sa už nejaký čas venujem vzťahu so sebou. V niektorých oblastiach mi potvrdil, že idem tým správnym smerom - smerom k sebe a zažila som v ňom aj kopec nových AHA momentov, ktoré stojí za to si osvojiť na ceste k sebe. Môžem odporúčať všetkým, ktorí túžia po harmónii so sebou aj s inými. Kurzom to nekončí. Práve naopak. Cesta k sebe sa ešte len začína. Ja na nej určite pokračujem.
Martina Matejová
Zopakovala jsem si a potvrdila spoustu informací, které načítám postupně z filosoficky, nebo psychologicky zaměřených knih. Více méně se mi zatím daří žít v sebelásce, ale zatím nepracuji a šílím spíš z toho, abych si vybrala práci, která mi bude dávat smysl a budu se jí moct uživit. Děkuji za podpůrná slova v klíčích a za dary. Za karanténních podmínek je Tvůj online kurz, krásná příležitost zamyšlení se, kam směřuje má pozornost. Pro každou z nás je to něco jiného a tak se nořím do práce s pozorováním svých pocitů a vybíráním, čím bych mohla přispět v tomto světě svou prací.
Valentína Vanilková

Program asi nebude nic pro tebe, pokud:

 • ti vadí tykání,
 • nechceš na sobě pracovat,
 • už teď víš, že nevyšetříš pro sebe ani 30 minut denně,
 • nebo se domníváš, že tvůj život za tebe vyřeší někdo jiný, než ty sama.

Co když přesto zjistíš, že program není pro tebe?

Stále si nejsi jistá, jestli je program zrovna pro tebe? Nabízím ti 14 denní garanci vrácení peněz.

Když do 14 dnů od vstupu do programu zjistíš, že ti nepřinesl žádné nové poznání a že pro tebe, ani pro tvůj život nemá žádný přínos, napiš mi, a já ti vrátím peníze zpět.
 

Nejčastější dotazy

Musím být u počítače v předem určený čas?

Ne. Jednotlivé části se ti otevřou podle harmonogramu, který je součástí programu. Kdy se na to vrhneš, je jen na tobě.

Jak dlouho program běží?

Program běží sedm týdnů týdnů a moje podpora trvá ještě dva týdny po skončení programu.

Co když mi nebude vyhovovat čas konzultací?

Na termínech společných konzultací on-line se domlouváme hromadně ve skupině v prvním týdnu programu.
Setkání je nahráváno a následně vloženo do uzavřené skupiny. Pokud některé setkání nestihneš, nic se neděje, můžeš svou otázku poslat e-mailem a následně si mou reakci, či reakci skupiny shlédnout v záznamu.

Nemám Facebook - bude program i pro mne?

Program lze absolvovat i individuálně. Nicméně společenství skupiny je daleko přínosnější. Pokud chceš využít celý potenciál programu, doporučuji zřídit si FB jen pro tento program. Pak si ho můžeš zase zrušit.
Všechny materiály programu jsou ti k dispozici na webu, o ty nepřijdeš. Zvaž tedy, jestli by nebyla škoda přijít o interakci skupiny.

Nechci sdílet své zkušenosti, mohu být i tak ve skupině?

Přínos skupiny je často v samotné účasti. Nemusíš sdílet, ani reagovat. Opakovaně se stává, že otázku, kterou položí jedna žena, právě řeší mnoho dalších.

Kolik času denně mi program zabere?

Samotná účast v programu ti nezabere více než 30 minut denně. Kolik času následně věnuješ jednotlivým úkolům, či výzvám je jen na tobě.

Co myslíš pod pojmem úkoly?

Úkoly jsou zaměřené na práci sama se sebou. Jsou v podobě terapeutických otázek, či metod, které ti pomohou otevřít cestu k sobě a své lásce.
Ke všemu máš pracovní listy s detailním návodem, které si můžeš buď vytisknout, nebo zpracovat přímo v počítači.

Jak probíhá zpětná vazba?

Můžeš mi napsat e-mail, či dotaz do skupiny. Na závažnější dotazy natáčím samostatná videa s mou reakcí, jinak reaguji přímo. V pravidelných on-line setkáních na Facebooku můžeš získat náhled celé skupiny, nebo přímou reakci ode mne.

Co když nebudu stíhat?

Program ti zůstává k dispozici navždy. Cílem programu není vše stihnout v určený čas, ale podpořit tě na tvé cestě. Je daleko lepší jet svým vlastním tempem. Skupina zůstane otevřená i po skončení programu a můžeš do ní pokládat své otázky i nadále.

Dostanu se k programu i off-line?

Program je vytvořen v členské sekci na mém webu. Bez připojení k internetu to bohužel není možné.

Nenašla jsi odpověď na svůj dotaz?

Napiš mi e-mail. Ráda ti vysvětlím vše, co není jasné. Reaguji do druhého dne >> info@lenkabartkova.cz

Jmenuji se Lenka Bartková

Je mi padesát let a za svůj život jsem už pomohla více než třem tisícům ženám, dívat se na život s nadhledem a radostí.

Posláním všech mých terapií, setkání, či mentoringu, je:

 • Pomoci ženám, vidět svět krásnější. Vidět, co jsou jejich skutečné potřeby a co jsou jen náhražky.
 • Umožnit jim pochopit, jak mít krásné a smysluplné vztahy.
 • Naučit je pracovat se svou vlastní pozorností, a díky tomu pochopit svou minulost a nebát se budoucnosti.
 • Dodat jim odvahu k tomu, začít vytvářet nový svět. Svůj svět, podle svých vlastních pravidel.