Jak k sobě přitáhnout ideálního partnera?

 • Jsi už unavená z toho, že ti vztahy prostě nevycházejí?
 • Cítíš se mizerně po dalším rozchodu a nechápeš proč to zase tak dopadlo?
 • Říkáš si, proč právě já? Proč zrovna mi vztahy nefungují?
 • Proč nemůžu najít toho pravého?
 • Pomyslíš si občas, že je pro tebe asi lepší zůstat sama?

Jmenuji se Lenka Bartková a chci ti ukázat jen jednu věc:

„Tvůj ideální partner na tebe už čeká, je na čase vytvořit pro něj prostor.“ 

159 Kč (6 Euro)

0
žen si již zakoupilo tento e-book.

Proč si do života přitáhnout partnera?

Budeš silnější.

Budeš vědomě cítit, že už ti nic nechybí a i kdyby ses ocitla na dně, budeš vědět, že stále máš důvod být šťastná.

Přijmeš vlastní jedinečnost.

Pochopíš, že každičký detail tvé osobnosti je jedinečný a neopakovatelný. Jak? Jednoduše nebudeš mít potřebu řešit, co si o tobě okolí myslí.

Budeš svobodnější a zdravější.

Energie kvalitního vztahu je léčivým elementem. S ideálním partnerem pochopíš, že láska je v nás, nikoli u těch druhých. Budeš se cítit svobodná, protože nebudeš mít potřebu lpět na čemkoliv.

Začneš milovat sama sebe.

Když pochopíš, že to, co jsi považovala za své nedostatky tvůj partner miluje, nelze jinak než to nakonec přijmout.

Jak ti k tomu e-book pomůže?

 • Vytvoříš harmonický prostor ve svých myšlenkách nejen díky feng-šuej.
 • Pomůže ti objevit to pravé "PROČ". Proč chci partnera ve svém životě.
 • Nahlédneš do vlastní hlavy a odstraníš myšlenky, které tě blokují pro další vztah.
 • Půjdeme spolu do muzea křivd z minulých vztahů a budeme je odstraňovat skrze sebepoznání.
 • Pochopíš, jak funguje energie vztahů.

Co díky e-booku uvidíš?

 • Jak naše myšlení ovlivňují věci kolem vás.
 • Co to je feng-šuej a jak funguje v oblasti vztahů.
 • Jak objevit lásku a kde ji vlastně hledat.
 • Proč budeš zdravější, díky kvalitnímu vztahu.
 • Na základě jakého vzorce si přitahuješ partnery do svého života, a jak to změnit.

Jak k tomu dojdeš?

e-book je v rozsahu 41 stran.

 • Na vlastním příběhu ukazuji, jak funguje feng-šuej a jak nás ovlivňují věci kolem nás.
 • Dostaneš konkrétní návod, jak na to. Co je možné změnit. 
 • Prostřednictvím otázek a příkladů, jak si na ně odpovědět, tě navedu k pochopení některých souvislostí ve vztazích a 
 • ukáži ti, jak se některých myšlenek, či zvyklostí zbavit.

Kdo je Lenka Bartková

Pomáhám ženám, vidět svět krásnější. Vidět, co jsou jejich skutečné potřeby a co jsou jen náhražky.

Dodávám jim odvahu k tomu, začít vytvářet nový svět. Svůj svět, podle svých vlastních pravidel. Svět, kde nemá zlo, tak jak jej vnímáme šanci.

Jsem osobní koučka a lektorka

Přečetla jsem hromady knih. Přednášela jsem na univerzitě a pracovala na vysokých manažerských postech. 

Procestovala jsem téměř všechny kontinenty a navštívila spoustu různých kultur. Zažila jsem okamžiky, kdy jsme neměli na jídlo i období velké hojnosti. Nakonec jsem došla k jedinému závěru:

Nejsou to peníze, místa, nebo majetek, co definuje etapy mého života. Přelety mezi pomyslnými dimenzemi života neurčuje ztráta, či potřeba něčeho hmotného. Jsou to vztahy. Vztahy jsou to, co definuje náš život. A vztah není nic jiného, než obraz nás samotných.

Je mi 50 let a užívám si každý den se svým partnerem. Jsem v našem vztahu šťastná.

Nikdy jsem nevěřila, že může existovat něco tak krásného. Naše společné chvíle jsou pokaždé jiné. Vzájemně se inspirujeme, respektujeme a podporujeme. 

Jsme šťastní spolu, protože oba víme, že můžeme být šťastní i bez sebe. Učíme se každý den, že naše neshody jsou jedinečnou příležitostí poznat sám sebe.

Než mi vstoupil do života, byla jsem přesvědčená, že je pro mne lepší být sama.

Když se mi rozpadl třetí vážný vztah bylo mi 40 let.

Byla jsem unavená životem a došla jsem k závěru, že na vztahy prostě nejsem stavěná. Prošla jsem cestou k sobě a byla jsem šťastná, že jsem sama. 

Jednoho dne jsem potkala muže, a ani ve snu by mě nenapadlo, že on může být tím - Panem božským.

Přitáhla jsem si ho stejně tak, jako si on přitáhl mě. Začali jsme skrze sebe objevovat, naše vlastní bloky. Náš vztah každým dnem sílil. Každým vyřešeným sporem jsme objevovali sílu lásky. A stále objevujeme...

Může se to přihodit i tobě, jestli chceš.

Jaká je cena e-booku?

 • Cena e-booku je 159 Kč (6 Euro).
 • Za 159 Kč nedostaneme ani dva lístky do kina. Možná jeden, ale tuším, že ty už do kina sama chodit nechceš...

Co říkají čtenářky?

Možná i holý fakt, že jsem momentálně po rozchodu, mě zastihl v jiné fázi než kdybych ve vztahu právě byla. A díky tomu, že se také snažím pracovat s tím nejtěžším co je a to je práce sama ze sebou, tak to také beru jako cestu k sobě. Ráda se řídím heslem: "V životě nejsou chyby, ale lekce". V Lenčině e-booku jsem se nejen zasmála, ale také mi pomohl otevřít pro mě neznáme dveře a to je Zrcadlení. Do této chvíle mě nenapadlo, že vztah může být mým zrcadlem. Pokud se však podívám klíčovou dírkou do mých minulých vztahů, tak myslím, že mi to pomůže najít odpovědi na mé nezodpovězené otázky. Byl to pro mě takový rychlý refresh toho důležitého, jak se nad věcmi zase pozastavit a srovnat. Děkuji Ti a vřele všem doporučuji.
Mgr. Lenka KišováManažerka Allianz
Milá Lenko, díky za důvěru! I když nejsem cílová skupina, protože ve čtvrtek to bude padesát let, co jsem potkala toho pravého, a stále je nám spolu dobře, přesto jsem v textu našla řadu AHA momentů. E-book je solidním návodem, jak si uklidit sám v sobě, pochopit, že partner nám šťastný život nezajistí, že je to především na nás samotných. A to mohu s ohledem na svoji výše uvedenou životní zkušenost potvrdit. Jak píšeš podmínkou ke spokojenému partnerství je osobní nezávislost a svoboda, rozumět sama sobě, být šťastná sama se sebou.
PhDr. Pavla Kotyzová Ph.DKonzultant, kouč a mentor www.pavla-kotyzova.cz
Kniha Lenky Bartkové je na první pohled návodem, jak najít toho pravého/tu pravou. Pokud však čtete pozorně a vnímáte, co Vám jednotlivé stránky chtějí sdělit, zjistíte, že kniha je návodem, jak najít sám sebe. Na základě vlastní zkušenosti a hlubokého učení Feng-šuej Vám autorka pomůže uklidit si doma, v životě, i v sobě. A nový prostor, který jste si díky tomu vytvořili, pak můžete zaplnit zase něčím, nebo někým novým. Buďte otevření a čtěte, zbytek už přijde sám.
Mgr. Lenka Hovorkováporadkyně Rané péče
Ač mám již několik let partnera, Lenčin eBook mi pomohl si připomenout, jak je důležité, mít vše srovnáno nejdříve u sebe. Jak mě předchozí vztahy ovlivňovaly v těch následujících, protože jsem je vláčela stále s sebou. Lenčiny osobní příběhy a postřehy jsou totální realitou, ve které se najde každý. Nepraktikuji vědomě feng-šuej, ale vždy, když mi bylo nejhůř, tak jsem uklidila v bytě, nechala se ostříhat nebo něco radikálně změnila. Možná i proto se mi Lenka vrátila asi po pěti letech zpátky do života a další „zahozené“ vztahy se mi vrací, aby mě něco naučily. Tak se tomu nebraňte, vždyť to chce jen trochu odvahy a velký pytel na odpadky :)
Mgr. Barbora KristováManažerka rekreačního střediska Spálovský mlýn
Jak k sobě přitáhnout partnera? To je Lenčin nový e-book, který je určený nejen pro nezadané a hledající, ale také pro ty, kteří již ve vztahu jsou, chtějí svůj vztah posunout dál, nebo jen hledají odpovědi na své otázky. Tento e-book za vás změnu, po které roky toužíte, neudělá, ani Vám zítra nezaklepe na dveře princ na bílém koni, ale zcela určitě vám všem, kteří stojíte na vztahové křižovatce, dokáže otevřít oči a pomůže vidět věci jinak, z jiné perspektivy. Lenka velmi krásně sdílí své vlastní zkušenosti s filozofií Feng - šuej a na praktických příkladech ukazuje, jak nám harmonie prostoru, ve kterém žijeme, může pomoci k sobě přitáhnout partnera, jak důležité je uklidit prostor, ve ketrém žijeme i ten prostor uvnitř nás. Tento e-book je o vztazích, o harmonii, po které většina z nás touží, i o tom, jak je důležité umět nastavit si zrcadlo, protože to, jakou energii vyzařujeme, takovou energii přitahujeme. A to platí nejen ve vztazích partnerských, ale i těch mezilidských. Tak ať je pro vás tento e-book tím správným ukazatelem směru na křižovatce vztahů, ať už se vydáváte kamkoliv, ať už si přejete jakoukoliv změnu.
Mgr. Michaela VečeřováUčitelka jógy @michaela.vecerova