Pomáhám ženám, vidět svět krásnější. Vidět, co jsou jejich skutečné potřeby a co jsou jen náhražky.

Jsem lektor, mentor a kouč.

Přednášela jsem 11 let na Univerzitě Palackého v Olomouci, získala jsem akreditaci ministerstva školství pro vzdělávání dospělých, dělala jsem průzkumy veřejného mínění i poradce pro komunikaci s veřejností.

Vyzkoušela jsem si práci v Top i středním managementu. 

Mou vášní je psychologie, filozofie, sociologie. V současné době studuji obor arteterapie na Akademii Alternativa.

S Lenkou se znám již pár let a každa její konzultace mi otevřela oči, nastavila zrcadlo, nebo alespoň nabídla jiný pohled. Ne vždy to bylo příjemné posezení u kávy, došlo i na slzy a náročná témata. Ale to je to, co mě posunulo vpřed. Děkuji za profesionální podporu a jiný úhel pohledu.
Mgr. Barbora KristováManažerka
0
let praxe
0
konzultací
0
hodin v pozici lektora
0
Žen v on-line kurzech
0
Prodaných e-booků

Sebepoznání mi umožnilo žít vědomý život

Je mi krásně, když si uvědomím, že jako člověk mám tu úžasnou možnost, změnit jakoukoliv vlastní myšlenku a tím vytvářet svůj vlastní život.

Mám milující rodinu. Přátele, kteří mě podporují ve všem, co dělám. Pevné zdraví, i když jsem občas rebel, co se týče stravy a pohybu. Dostatek peněz, abych dopřála sobě i své rodině to, co zrovna potřebuje. Práce, která mě živí, je součástí mého seznamu věcí, které mi přinášejí radost. 

Vím, že všechno, co se v mém životě děje, je výsledkem mých vlastních myšlenkových procesů a že mohu cokoli, kdykoli změnit.

Užívám si ten pocit, že jsem tvůrcem svého života

Propadala jsem mnohokrát beznaději a pocitu, že život není spravedlivý. Když jsem si myslela, že nemůžu mít děti, když mi nevycházely vztahy, když jsem si myslela, že jako žena nemůžu vydělat dostatek peněz.

Rok jsem bojovala se zdravotními problémy, které se zdály neřešitelné.

Začínala jsem znovu a znovu. Pokaždé bez peněz, bez bytu, bez partnera a s šíleným strachem, že nebudu moci podpořit svou dceru v tom, co dělá. Měla jsem pocit, že jsem ztracená, že nevím, kdo jsem. Svázaná konvencemi, s obavami, jestli se chovám správně. Nosila jsem masku spokojené a vyrovnané, silné ženy, protože se to očekávalo. Protože já jsem si myslela, že se to očekává.

Když jsem narazila sama na sebe, začala transformace 🙂

Po posledním rozchodu s partnerem jsem se rozhodla, že budu žít sama. Potřebovala jsem čas na to, abych se znovu našla.

Bylo to bouřlivé období plné punku. Bourala jsem postupně všechny hradby, které jsem kolem sebe měla, bez ohledu na to, jestli mě chrání nebo ne.

Musela jsem zjistit, kdo jsem. Musela jsem se vrátit zpět a začít znovu. Otevřela jsem své srdce a pustila kontrolu. 

Hledala jsem souvislosti mezi událostmi, které se mi děly a tím, jak jsem v tom období přemýšlela. Bylo to neuvěřitelné poznání.

Došlo mi, že hojnost v podobě zdraví, lásky i peněz si můžeme přitáhnout docela jednoduše.

Nepřijala jsem, že nebudu mít děti. Rozhodla jsem se, že nebudu věřit lékařským prognózám. A mám nádhernou dceru. Přivolala jsem si ji přesně takovou, jaká dnes je. Zjistila jsem, že se mi splnilo všechno, co jsem si přála. Jen jsem to někdy neformulovala přesně. Když jsem měla jít na operaci oka, protože to vypadalo, že není jiné možnosti, řekla jsem si dost. Přestaň už konečně myslet na způsob, jakým se to dá vyléčit a prostě přijmi to, že jsi zdravá. Vyšlo to. Do týdne bylo po problému.

Vyhodila jsem postupně všechny myšlenky, které mi říkaly, že sama nemohu vydělat dost peněz. A povedlo se. Měla jsem jich najednou tolik, že jsem si mohla dovolit, nejen podporovat dceru na stáži ve Španělsku, ale jezdit za ní téměř každý měsíc.

Mohla jsem si koupit, co jsem chtěla. Konečně jsem byla sama sobě jedinou autoritou.

Začala jsem znovu

Připustila jsem myšlenku, že existuje člověk, který mě bude akceptovat přesně takovou jaká jsem, že se nebudu měnit nikdy a kvůli nikomu. 

A on se objevil, i když jsem ho nečekala. Doplnil v mém životě mezery, o nichž jsem do té doby neměla tušení.

Už delší dobu jsem si potřebovala utřídit myšlenky a dát jim nějaký směr. Obrátila jsem se proto na Lenku, která mi mimo jiné dodala odvahu se toho nového směru nebát.
Mgr. Hana MajarováTrenérka lukostřelby
S Lenkou jsme pracovali celé 2 roky. Výborné 2 roky, které mi pomohly uspořádat priority. Díky tomu jsem mohl učinit spoustu rozhodnutí, kterých dnes nelituji. 
Mgr. Martin ChalupeckýPodnikatel

Jsem lektor, mentor a kouč

Pomáhám lidem dosáhnout toho, co potřebují k nalezení radosti, skrze jejich vlastní příběhy. 

Jsem autorkou metody Sedm šťastných čtyřlístků, na kterou jsem získala ochrannou známku.

Jedná se o ucelenou metodu s ohledem na individualitu a jedinečnost každého z nás. Začíná to sebepoznáním a končí vědomým bytím.

Sebepoznání

Objev, co ti brání mít se ráda. Najdi svou vlastní cestu.