0
žen už s pomocí webináře mění pohled na svůj život.

Přijmi mé pozvání na webinář a vybuduj si pevné sebevědomí. 

Webinář jsem natočila jako rozšíření tématu k původnímu e-booku NAUČTE SE BRÁNIT, který již četlo

0
žen.

Na webináři si vyzkoušíš i relaxační cvičení podle E. Jacobsona a zvýšení sebevědomí vyrovnáním hormonů, změnou postojů těla, podle A. Cuddy.

Co ti webinář přinese?

  • 7 tipů, jak se zbavit negativních myšlenek.
  • 5 kroků, jak zvládnout obavy.
  • 5 způsobů, jak se bránit kritice.
  • Test autenticity a 7 tipů, jak najít sama sebe.
  • Jak budovat sebevědomí v každodenním životě.

Webinář je interaktivní.

Součástí jsou pracovní listy v rozsahu 14 stran.

Kdo tě webinářem provede?

Lenka Bartková - Mentorka, lektorka, koučka a šamanka

Přednášela jsem 11 let na Univerzitě Palackého v Olomouci a více než 15 let jsem pracovala na vysokých manažerských postech. Zároveň od roku 1995 podnikám jako fyzická osoba. Již 4 roky žiju na kraji lesa se svým mužem Jirkou a kocourem Luciferem (slyší jen na volání "Jehoveličenstvo").

Jako lektorka jsem zvána na semináře pro začínající podnikatele. Jako mentor pomáhám lidem najít svůj potenciál a jako kouč kladu otázky ženám, které chtějí znovu najít radost ve svém životě. Jako šamanka cinkám rolničkami 😀, čtu z kamene a vyháním skrytá traumata.

Za svůj život jsem doprovodila již více než 5000 lidí za jejich snem. Byl mi dán do vínku dar, vidět v lidech jejich skutečné já.

Je mi 53 let a popravdě, nejvíc jsem pyšná na to, že se mi podařilo podpořit na cestě za svým pravým JÁ svou dceru, svého muže i svého bratra. (A víš, jak je to u rodiny komplikované 😀).